♥ DOPRAVA ZDARMA OD 1490 KČ ♥

Novinka

Sunkissed průhledná samoopalovací pěna, Clean Ocean 1 hour tan, 200ml

339 Kč

Objev samoopalovací pěnu Clean Ocean a užívej si dokonalé opálení bez pocitu viny! Tento revoluční produkt přináší průhlednou samoopalovací pěnu, která nezanechává stopy na tvém oblečení ani povlečení, takže se můžeš obléknout téměř ihned po aplikaci.

Snadná aplikace a rychleschnoucí pěna zaručují bezproblémové a rovnoměrné opálení, které bude viditelné už za pouhých 60 minut. Navíc, tato samoopalovací pěna voní lahodně po kokosu, což tě okamžitě přenese na tropický ostrov. Clean Ocean Samoopalovací pěna je bohatá na extrakty mořské řasy z etických zdrojů, které zanechávají tvou pokožku hydratovanou a svěží. Navíc používáme 100% recyklovaný plastový obal, abychom chránili naši planetu.

Nepropásni šanci mít nádhernou opálenou pokožku, aniž bys musela navštívit solárium nebo se vystavovat škodlivým slunečním paprskům. Vyzkoušej Samoopalovací pěnu Clean Ocean a přidejte se k naší misi chránit přírodu a zároveň vypadat perfektně!

Kateřina Pospíchalová hodnotil:
100% Hodnocení: 5/5

Pěna velmi rychle působí, při použití aplikační rukavice je opálení rovnoměrné. Plusove body má i za krásnou kokosovou vůni.

Přidejte vlastní hodnocení

Vyberte hodnocení
Hodnocení: 0/5

Související produkty

NEJPRODÁVANĚJŠÍ ZNAČKY

Načítám, prosím vydržte...