Soutěže

SOUTĚŽE POŘÁDANÉ SPOLEČNOSTÍ RIANO EUROPE, S.R.O. 

Soutěže, pořádáné naší společností na instagramových a facebookových účtech:
https://www.instagram.com/riano.cz
https://www.instagram.com/riano.sk
https://www.instagram.com/flormar_czsk/
https://www.instagram.com/bodyboom_czsk/
https://www.instagram.com/doubledare_czsk/
https://www.instagram.com/profusion_cz_sk/
https://www.instagram.com/hairgum_cz/
https://www.facebook.com/flormarczsk/

- Pro výhru je vždy nutné splnit určitá pravidla, která jsou u příspěvku vypsaná. Způsob oznámení výherce je též vypsán u postu. VYHRAZUJEME SI PRÁVO NAHRADIT KTERÝKOLIV VÝROBEK Z ILUSTRAČNÍ FOTKY JINÝM ODSTÍNEM ČI PŘÍCHUTÍ POPŘÍPADNĚ VE VYJÍMEČNÝCH PŘÍPADECH JINÝM PRODUKTEM, KTERÝ MÁ MINIMÁLNĚ STEJNOU HODNOTU JAKO ZOBRAZOVANÝ PRODUKT NA ILUSTRAČNÍ FOTOGRAFII U PŘÍSPĚVKU.  
Po vyhlášení soutěžě je nutné se nám ozvat do zprávy a zaslat na sebe adresu pro odeslání výhry včetně Vašeho telefoního čísla, na které Vás bude doručovatel kontaktovat. Balíček je zaslán na naše náklady. V případě nepřevzetí zásilky a jejím vrácením na naši firmu nastanou dvě možnosti: A) balíček Vám odešleme znovu, avšak již na Vaše náklady spojené s dopravou (pouze v případně že se ozvete do 5 dnů od našeho převzetí navrácené zásilky) nebo za B) pokud se neozvete do 5 dnů od našeho zpětného převzetí zásilky (tj. kdy nám ji doručovatel vrátí), Vaše výhra propadá.

Naše produkty poskytujeme také do jiných soutěží, které pořádají "externí dodavatelé" - tzn. například blogerky, instagramerky aj. - v tomto případě nesou zodpovědnost za vyhlášení výsledků ony, dále nám poskytnou Vaše kont. údaje, na které my odešleme výhru (pokud tak již neučiní ony samy tím, že budou mít výherní balíčky k dispozici u sebe). Pokud jsme odesílatelem balíčku my, platí pravidla viz. odstavec výše. 

Nejprodávanější značky

Instagram Riano.cz
Načítám, prosím vydržte...