Hello Coco PAP+ Pro sada na bělení zubů (Pro Teeth Whitening LED Kit)

Sada pro bělení zubů bez peroxidu.
Značka: HELLO COCO
2 395 Kč
Skladem

Nejsilnější sada pro bělení zubů. Dodává se s 3 precizními pery nabitými naším extra pevným bělícím PAP gelem. Odstraňuje skvrny a povlak vzniklý od kávy, vína, čaje a kouření.
Maximální výsledek bělení zubů, rychleji, bezdrátově as nejsilnějším PAP bělícím gelem pro výsledky jako u zubaře, zaručeně bez bolesti. Naší LED technologií pro bělení zubů vybělíte zuby efektivně, ale především jemně a bezbolestně.Se soupravou Pro Teeth Whitening LED Kit své zuby nejen vybělíte, ale díky červenému světlu jim dodáte důležité minerály jako hydroxylapatit. Technologie modrého světla okysličuje náš PAP gel a zároveň jej nahřívá na teplotu 40 °C, čímž aktivuje jeho maximální bělící účinky.

PAP
Vědecky ověřená složka na bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů

HAP
Hydroxyapatit je hlavní složkou zubů. Vzorec PAP obsahuje syntetickou verzi, která nahrazuje minerály zpět do poškozených částí skloviny to časem pomůže posílit a ochránit vrstvy zubů

Elegantní. Lehký. Bezdrátový. BPA Free. Zařízení pro bělení zubů s 32 LED diodami, které poskytuje výjimečné výsledky bez kompromisů v oblasti pohodlí. Lehký, bezdrátový a voděodolný design pro maximální pohodlí v ústech.

Červené světlo snižuje citlivost zubů a zároveň remineralizuje zubní sklovinu.

První mód 15minutové efektivní bělení s modrým světlem. Druhý mód 10 minutové bělení s modrým a červeným světlem pro efektivní bělení, snížení citlivosti a remineralizaci zubní skloviny.

Zatím nebylo nalezeno žádné hodnocení

Přidejte vlastní hodnocení

Vyberte hodnocení
Hodnocení: 0/5

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1 490 Kč máš dopravu ZDARMA.

Dárky k objednávkám

Dárek k nákupu při nákupu již od 500 Kč.

Novinky

Pravidelně přinášíme nové neokoukané značky a skvělé produkty.

Skvělé ceny a akce

Spoustu produktů za nejlepší ceny nakoupíte pouze u nás.

Instagram #riano.cz
Načítám, prosím vydržte...