♥ DOPRAVA ZDARMA OD 1490 KČ ♥

Hello Coco PAP+ bělicí pásky na zuby

Šetrné bělící pásky na zuby.
690 Kč

Bělící pásky na zuby vám umožní snadno a efektivně vybělit zuby a zbavit se nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova na základě bělícího vzorce PAP byly navrženy proužky jako doposud nejpohodlnější způsob bělení Hello Coco.

- Rychlé výsledky již po jednom použití
- 14 individuálních procedur

1. Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.
2. Hydroxyapatit je hlavní složkou zubů. Vzorec PAP+ obsahuje syntetickou verzi, která nahrazuje minerály zpět do poškozených částí skloviny a to časem pomůže posílit a ochránit vrstvy zubů.
3. Silná desenzibilizační složka, která pomáhá zmírnit již existující citlivost zubů. Přechází do zubu, aby poskytla nervům trvalou ochranu před bolestí a citlivostí.

Použití:
1. Před použitím si důkladně osušte zuby.
2. Odlepte dlouhý proužek a přilepte lepicí stranou na horní zuby. Pevně ​​zatlačte proužek dolů a přeložte jej přes zadní část zubů, abyste jej zajistili. Opakujte pro krátký pásek na spodních zubech.
3. Nechte působit 30 minut.
4. Odstraňte proužky a vypláchněte ústa vodou.
5. Pásky používejte tak často, jak je potřeba.

Obsahuje 
28 pásků což odpovídá 14 individuálním procedurám.

Složení: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Cellulose gum, Carbomer, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Mentol, PVP, Souium Chloride, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Charcoal

Zatím nebylo nalezeno žádné hodnocení

Přidejte vlastní hodnocení

Vyberte hodnocení
Hodnocení: 0/5

NEJPRODÁVANĚJŠÍ ZNAČKY

Načítám, prosím vydržte...