Čím potěšit ženu na Valentýn? Tipy na Valentýnské dárky.

Valentýn, čas zamilovaných je opět tu. Víte již, čím potěšíte svou krásnou ženu? Máme pro Vás tipy, kterými ji zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři.NOVINKA - Párová Valentýnská maska LOVE od Double Dare
Masky Double Dare jsou mezi ženami velmi oblíbené. Udělejte ji radost třeba žhavou NOVINKOU maskou Love 2v1 - tuto masku si užije jak žena, tak její partner, maska obsahuje 2 časti - jednu pro ni a jednu pro něj. Užijte si společně večer plný relaxu.

 

Valentýnský set krásy
Nejen k maskám Double Dare se skvěle hodí ikonické čelenky OMG! Praktickou čelenku je možnost využít i při líčení, odličování a další kosmetické péči. MUST-HAVE pro každou ženu! V setu pak najdete navíc krásné stíny Ruby Gems od Profusion ve žhavých odstínech a rtěnku Kiss Me More v nejžádanějším odstínu 06.


Sonické kartáčky pro krásnou pleť
Dražší dárek, který opravdu potěší! Sonické kartáčky Concept na čištění pleti díky svým vybracím hloubkově vyčistí pleť, zanechává ji hladkou a krásnou. Vybírat můžete ze 3 barev - růžová, bodro a nebo smaragdová.


Kosmetika Faceboom
Dopřejte si jedinečnou péči s přírodní VEGAN kosmetikou Faceboom. Mimo skvělé účinky těchto produktů zaujmou také jejich krásné obaly a velmi příjemné jemné vůně produktů.


Dokonalé paletky očních stínů Profusion
Každou milovnici očních stínů potěšíte paletkami od značky Profusion. Darujte jí třeba paletku Lovestruck, která se bude k Valentýnu tématicky skvěle hodit. 
Věříme, že ženy už mají dárek pro Vás promyšlený, tak jim nezapomeňte udělat radost ani Vy! ❤

Nejprodávanější značky

Načítám, prosím vydržte...