Doprava zdarma
Při nákupu nad 1490 Kč máš dopravu ZDARMA. Pro členy klubu již od 990 Kč.
Krém vyvinutý pro pleť mužů ve věku 40 až 50 let. Pomáhá proti stárnutí pleti, ztrátě tonusu a tvorbě volných radikálů. Má tonizující a revitalizační účinek.
Regenerace
ALOE VERA a ALLANTOIN regenerují tkáně po holení.
Anti age efekt
ŽENŠEN obohacený o multivitamínový komplex (vitamíny A, C, E) zaručuje účinné protivráskové působení.
DermoLab MEN, zrozený v laboratořích Deborah, je kompletní řada ošetření obličeje a těla vytvořená tak, aby vyhovovala potřebám sportovního, dynamického a moderního muže. Jemné složení má účinný zklidňující, ochranný a revitalizační účinek a pomáhá bojovat proti známkám stárnutí a každodennímu stresu.
Účinnost na pleti
Pleť je regenerovaná, tonizovaná a chráněná před zarudnutím způsobeným holením.
Pro koho je určen?
Všechny typy pleti.
Jak používat?
Aplikujte ráno a večer krouživými pohyby až do úplného vstřebání.

Tak tento pleťový krém? Naprostá pecka. Nejenom, že nezanechává viditelný film na tváři, jak jiné značky, ale dobře se vstřebává a má takovou příjemnou nevtíravou vůni. Řekl bych, že ten, kdo to s péčí o svou pleť myslí vážně, tak šáhne po krému DermoLab, tak jako já. Doporučuji.
IL150120D INGREDIENTS: AQUA, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, GLYCERIN, DIMETHICONE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERYL STEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SILICA, PEG-6 STEARATE, ETHYLHEXYL COCOATE, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-20, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, BIOSACCHARIDE GUM-1, PEG-32 STEARATE, TRIETHANOLAMINE, PENTYLENE GLYCOL, CARBOMER, PROPANEDIOL, POLYSORBATE 40, POLYSORBATE 20, ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER, ALLANTOIN, C13-14 ISOPARAFFIN, TETRASODIUM EDTA, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, RETINYL PALMITATE, PANAX GINSENG ROOT EXTRACT, LECITHIN, LAURETH-7, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, COUMARIN, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE.

Tak tento pleťový krém? Naprostá pecka. Nejenom, že nezanechává viditelný film na tváři, jak jiné značky, ale dobře se vstřebává a má takovou příjemnou nevtíravou vůni. Řekl bych, že ten, kdo to s péčí o svou pleť myslí vážně, tak šáhne po krému DermoLab, tak jako já. Doporučuji.
Při nákupu nad 1490 Kč máš dopravu ZDARMA. Pro členy klubu již od 990 Kč.
Dárek k nákupu při nákupu od 500 Kč pro členy klubu.

Pravidelně přinášíme nové neokoukané značky a skvělé produkty.
Spoustu produktů za nejlepší ceny nakoupíte pouze u nás.
Ověřeno zákazníky