NOTE

Dekorativní kosmetika nabízející CRUELTY FREE výrobky pro Vaši krásu. Kosmetika NOTE neobsahuje parabeny je dermatologicky a oftalmologicky testovaná. Naším cílem je, aby se každá žena v každé fázi svého života cítila dobře ve své vlastní kůži. Dáme vám sebevědomí vyjádřit svou jedinečnou krásu a podpoříme vás k odhalení nejlepší verze sebe sama. 

NOTE cosmetics je globální kosmetická značka vyvinutá v roce 2014 týmem inovátorů v Evropě, poskytuje ženám po celém světě přímý a cenově dostupný kosmetický zážitek. Naše vysoce pigmentované, kvalitní výrobky na rty, oči a obličej uspokojí všechny typy pleti a tóny pleti. V obsahu produkty najdete také přísady jako esenciální přírodní oleje a vitamíny.

Zabezpečení a ochrana ve výrobě v kombinaci s inovacemi jsou součástí našeho základu. S naším specializovaným interním týmem pro výzkum a vývoj v kombinaci s našimi interními farmaceutickými výrobními závody s certifikací ISO vyrábíme vysoce kvalitní, bezpečné a zabezpečené produkty pro naše zákazníky po celém světě. Aby byla zajištěna bezpečnost zaměstnanců a spotřebitelů, prošla naše továrna důkladným procesem auditu v souladu s certifikačním programem COVID-19 Hygiene Infection Prevention and Control v Istanbulu. Jsme hrdí na to, že můžeme potvrdit, že naše výrobní závody byly certifikovány jako „COVID-19 Safe Production. Využíváme také odborné znalosti našich výrobních partnerů v Itálii a Německu. 

Mnohem víc než jen kosmetická značka, naším posláním je být vaším spojencem prostřednictvím pozitivních pocitů, které make-up a barvy přidávají do našich životů. 

Zobrazit více
TOP!
TOP!
TOP!
HOT!
TOP!
TOP!

Nejprodávanější značky

Instagram Riano.cz
Načítám, prosím vydržte...