Žhavé letní trendy nehty 2021

 

Leto je v plném proudu, ale je na to připravená také Vaše manikúra? Trendy se neřídí jenom oblékání, ale trendy může být také Vaše nehtová manikúra.

Když se řekne léto, co se Vám vybaví jako první? K létu určitě neomyslitelně patří barvy, ale aplikace barev pro tento rok je rozhodně nevšední! Kreativitě se meze nekladou! Důležité je použít alespoň 3 barvy a aplikovat je nejen hravě, ale i tak, aby nepřekrývaly celý nehet. Vznikne tak atypická francouzská manikúra a mnoho dalších trendy stylů.

Nechte se inspirovat také tvary, které se nejlépe hodí pro Vaše nehty.

 

Vlnky


Inspirujte se letnímy radovánkami ve vodě. Tvar vlnek dokáže krásně podtrhnou Vaše upravené nehty. Vlny můžete aplikovat po hranách nehtů a nebo jen na spodek a vršek nehtu. Tento trendy inspirovaný italským módním designerem Emilliem Pucci začal už v jarním odbodí, ale nyní vrcholí. Vlnitý design se dokonale hodí nejen pro dlouhé nehty, ale i pro krátké. Takže směle do toho!

 

Francouzská manikúra úplně jinak
Při označení francouzská manikúra se Vám jako první určitě vybaví jemná úprava nehtů typická bílým lemováním nehtu. V letošním podání ale tato úprava dostává nový rozměr a to v podobě barvy. Jak si s ní můžete vyhrát? Zvolte barevnou škálu různých barev nebo třeba pastelové odstíny laků na nehty. Podklad může být neutrální nebo v jemné podkladové barvě, tak, aby vyniklo barevné lemování. Na rozdíl od vlnek, které mohou být “messy”, u francouzské manikúry dbejte na čistotu linií.

 

Květinovo ovocná romantika 

Květy jako dokonalý dekor krásně osvěží a doplňují manikúru, stejně tak jako svěží jarní a letní voce jako jahody či třešně. Oslavujte svou manikúrou období plné slunce a sladkého ovoce.Pikniková manikúra

Léto je čas pikniků. Slaďte svoji manikúru s prostíráním! Károvaná vzor má opět svou symboliku. Ozvláštnit tuto úpravu můžete nevšední barevnou kombinací, například mentolově modrou.

 

Crazy manikúra 

Do této sekce bychom měli zahrnou vše, co nemá striktně daná pravidla, možná jen jedno a tím jsou veselé barvy.


foto: aliciatnails, imarninails, avivaatri, themaniclub, nailartbysig, heluviee a nails_of_la


Nejprodávanější značky

Instagram Riano.cz
Načítám, prosím vydržte...