Pokročilá péče o Vaši pleť

Nadcházející období bude velkou zátěží pro naši pleť, ale i vlasy. Dopřejte si čas pro sebe a užijte si lymfomasáž a její benefity, které Vám tato péče přinese. Protože výsledky na sebe nenechají dlouho čekat!

 

Na začátek si ale dáme rychlý test elasticity Vaší pleti. Je to jako štípnutí ... Uchopte kůži obličeje mezi palec a ukazováček, podržte takto vytaženou kůži 5 sekund. Po uvolnění začněte počítat kolik trvá pokožce, dokud se vrátí do původní pozice. Samozřejmě, čím je doba kratší, tím je vyšší pružnost, a tedy kratší biologický věk Vaší pleti.

 

1-2 s * = věk pod 30 let

3-4 s = věk mezi 30-44 let

5-9 s = věk mezi 45-50 let

10-15 s = věk 60 let

35-55 s = věk 70 let

* čas v sekundách

 

Ale nezoufejte, pokud je doba delší, protože tu pro Vás máme několik tipů jak dodat Vaší pleti ztracenou vitalitu, a to bez jakýchkoli estetických zákroků. A pokud je Vaše pleť pružná, máte možnost preventivně předcházet její ochabnutí. Absolutním základem je zdravá strava, stejně tak pitný režim. Tyto informace jsou důvěrně známé každé, avšak konkrétně má velmi blahodárné účinky zelený čaj, kefír a samozřejmě oříšky pro svůj obsah omega 3 kyselin. Tím dodáte Vaší pleti živiny zevnitř a aplikací produktů a masáže zas působíte povrchově. Důležitá je však pravidelnost, nezapomínejte na to, takže máte čas si vytvořit nový rituál, například před spaním.

 

Lymfomasáž s ruženinovým rollerem podle tradiční čínské metody masáže obličeje pomáhá zdokonalit funkčnost pokožky, čímž účinně bojuje s vypnutím pleti, eliminací vrásek, akné, jizvami po akné, pigmentovými skvrnami nebo tmavých kruhů pod očima a otoky. Jemnými tahy směřujícími od středu obličeje až k stranám se stimulují specifické energetické linky a body podél obličeje. Čímž dochází k rozproudění lymfy - lymfatického systému a pomáhá odvádět z pokožky toxiny

 

A jak správně postupovat?

Před samotnou masáží byste měli Vaši pleť důkladně připravit. Začněte očitením obličeje od zbytkového make-up například Revolution Skincare čistícím gelem nebo naší novinkou FaceBoom čistící pěnou na obličej. Pro uvolnění pórů pleti a dodatečné dočištění Vám doporučujeme aplikaci masky Double Dare bublinkové masky s 8 červenými super ingrediencemi. Následně na obličej naneste Vaše oblíbené olejové sérum - Vivace Bio Oil makadamiový olej, Vivace Bio Oil mandlový olej, Renovality mrkvový olej nebo Renovality arganový olej, ten olej můžete použít i na konečky Vašich vlasů.

 

 

Po takto připravené pleti můžete začít s masáží s Revolution Rose Quartz rollerem. Doporučujeme také roller vložit chvíli do mrazáku, pomůže Vám to od otoku obličeje.

Krok č.1 - začněte od krku, dekoltu. Uvolníte tím napětí a přesunete energii vzhůru do obličeje. Zároveň si tím otestujete jaký přítlak je Vám příjemný. Průměrná doba masáže jedné části je pět minut.

Krok č.2 - přechod na obličej a první bradou a čelistí ze středu obličeje ke stranám.

Krok č.3 - v oblastí úst a nosu použijte druhý menší konec válečku rolleru a směřujte ho ne do stran ale nahoru, jak ukazují šipky na obrázku.

Krok č.4 - oblast lícních kostí je jednou z nejvýraznějších při padání kontur obličeje, proto se této partií povenujte déle. A nezapomeňte vždy jít s rollerem od středu do stran, nevracejte se s ním do středu obličeje. Masáž by byla tím neúčinná.

Krok č.5 a č.6 - oční okolí, při této části obličeje zvolte zas menší konec rolleru a také menší přítlak, jelikož kůže pod okem je jemnější.

Krok č.7 a č.8 - oblast čela - doporučujeme střed masírovat s menším válečkem, tato fáze masáže bude o něčem jiném, protože budete tak trochu masírovat lebku, z toho důvodu omezte přítlak na minimum.

 

 

Pokud máte nějakou část obličeje problematičtější vyhraďte si pro ni delší dobu. Nebo pokud máte velmi citlivou kůži se sklonem k zarudnutí postupujte při první masáži velmi jemně a především pomalu. Podle toho jak bude Vaše pleť reagovat volte nejen intenzitu, rychlost, ale také frekvenci masáže. My doporučujeme alespoň dvakrát týdně. Při masáži nejen zaručeně zrelaxujete a dopřejete si královský pocit a garantovanými výsledky. Chcete-li mít ještě lepší výsledky s kombinujte masáž s tvarovou jógou.

Nezapomeňte na údržbu masážního rolleru. Dbejte na to, aby při čištění jste se s vodou vyhnuli kovovým částem. Důkladně ho po vyčištění otřete a uskladněte, například do textilního sáčku.

 

Nejprodávanější značky

Načítám, prosím vydržte...