Péče o pleť před Vaším svatebním dnem

Blíží se Váš vysněný svatební den a toužíte aby byl do nejmenšího detailu perfektním? Neodcente přípravy a péči o pleť. Aby Vaše pleť byla bez chybiček a jen zářila. Vyzkoušejte naše nejlepší beauty produkty, se kterými naplno vynikne Vaše krása.

 

 

Svou beauty rutinu se starostlivě naplánujte. Ráno důkladně vyčistěte pleť Revolution Skincare čistícím krémem. Produkt s použitím vody a krouživými masážními pohyby aplikujte na tvář. Svým jemným složením s bambuckým máslem a glyrecínom dobije Vaši pleť a masážními pohyby zas prokrvíte pleť. Tím předpřípravíte svou pleť na působení séra, v dalším kroku. Aby se látky v nich obsažené lépe absorbovaly. Blahodárné sérum Revolution sérem s retinolem vyhlazuje vrásky, sjednocuje pleť a obnovuje přirozený tón pleti. Do jemné oblasti očního okolí něžně vmasírujte Revolution sérum s kolagenem, které se postará o zpevnění pokožky a vyhlazení drobných linek. Po nanesení sér si zlehka vypněte kontury obličeje s růženinovým Revolution Rose Quartz Rollerem.

 

Revolution Skincare čistící krém      
Revolution sérum s kolagenem      
                                              Revolution Rose Quartz Roller                                                    

 

Snídaně pro pleť máme za sebou nezapomínejte však na dávku na denní krémovou péči. Zvolte Flormar denní krém Anti-Age v kombinaci s Flormar očním krémem Anti-Age. Tato dvojice produktů se vzájemně dobře doplňuje. Anti-Age krém podpoří vypínací procesy Vaší pleti a dodá ochranný faktor SPF 15. Eliminaci tmavých kruhů pod očí a vypnutí mimických očních vrásek zajistí Anti-Age oční krém. Produkty vytvoří tak dobrý podklad pro Váš svatební make-up.

Pokud hodláte den před svatbou už jen relaxovat, vynechte během celého dne make-up. Pleť bude krásně dýchat a vstřebávát živiny, které jí poskytnete. Zda-li patříte k jedincům, kteří fofrují a zařizují svatební záležitosti v městském prostředí do poslední vteřiny, doporučujeme samozřejmě make-up a adekvátní ochranu pleti. Rozhodně dbjete na to, aby se před očekávanou svatbou do pleti nedostaly nečistoty, které mohou způsobit zarudnutí či akné. Také před Vaším velkým dnem neexperimentujte s novými kosmetickými přípravky. Vždy produkty vyzkoušejte v předstihu. Můžete mít alergii na určitou látku a nevíte o ní. Pleť by mohla zareagovat vyrážkou, zadurnutím či loupáním. Vyhněte se též 14 dní před svatbou chemickému peelingu a dalším větším zásahům do pokožky.

Předvečer svatebního dne se blíží. Opět precizně odličte pleť a vyčistěte ji. Rozmazlujte svou pokožku se zlatou slupovací maskou Double Dare OMG! Set s obsahem 24 karátového zlata obsahuje slupovací pleťovou masku, hydrogelové náplasti pod oči a vitamínové sérum. Můžete se těšit na komplexně zrevitalizovanou a zpevněnou pleť. Maska efektivně vyživí všechny obličejové buňky a vyhladí i vrásky. Hydrogelové náplasti Vás zbaví kruhů pod očima a sérum se postará o fantastickou hydrataci a ochranu. Těsně před spaním jemně vklepejte do pleti Flormar noční krém proti vráskám. Krém bude pracovat celou noc na odstranění mimických vrásek a dokonalém vypnutí pleti. Ráno se probudíte s oslnivě rozzářenou pokožkou a svěžím lookem.

 

  Flormar Anti-Age krémy           
Double Dare zlatá slupovací maska OMG!

 

Nyní je Vaše pleť perfektně připravena v plné kráse pro dokonalý svatební den!

 

Foto IG: doubledare_czsk, makeuprevolution, makeuprevolutionczsk, flormar_czsk, peoplephotography, wilczkiewiczfotografias, gsurvivor.hubpages.com

Nejprodávanější značky

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...