Nehtové trendy barvy pro rok 2020

Díky karanténě vzrostl zájem o domácí lakování nehtů, a proto Vám přinášíme 8 barevných tipů, které jsou trendy pro letošní rok 2020! Fantazii se meze nekladou a každá žena si příjde na své. Můžete si vybrat z jemnějších i výraznějších odstínů. Pojďme na to:

1. Metalíza
Všechno co se třpytí, leskne a působí jako kovy, tak to všechno je trendy na nehtech pro rok 2020. Od růžového zlata po chladnou platinu. Patří sem i perleťová úprava, takže se trendu nevyhnete i pokud nejste zrovna odvážná tvrďačka. Nebojte se lak aplikovat na celou plochu a všech nehtech.
Tip: Flormar lak na nehty Pearly

2. Žlutá
Pokud si rády přitahujete pozornost zářivými barvami, tak budete nadšené z trendy žluté barvy. Fosforově neonová nebo barva západového slunce? Když k tomu sladíte kabelku, náramek nebo rovnou sako, Vaši pozornost si zajistíte raz-dva a to jedině v dobrém smyslu! Žlutá barva je veselá a podporuje komunikaci, což uvítáme všichni, až vyjdeme z karantény.
Tip: Flormar lak na nehty Full color

3. Tmavě zelená
Tato barva se pomalu ale jistě dostává na výslunní. Dlouho jsme se jí jako ženy bály, přišla nám příliš pánská a nezajímavá. Poslední roky, ale konečně dostává uznání. Ukažte svoji jedinečnost, odlišnost. Tahle barva o Vás rozhodně řekne své. Je zároveň známkou luxusu a přitom temné živoucí přírody - je jenom na Vás, jak ji využijete.
Tip: Flormar lak na nehty Jelly Look

4. Garden party
Než nám otevřou všechny podniky, tak se zaručeně začneme scházet u přátel na zahradě. Proleťte okolní barvy, které se Vám vryjí do paměti a ty použijte při večerním lakování. Khaki (tráva), béžová (dřevo), pudrová (pleť), žlutá (oheň) jsou přesně ty barvy, na které narazíte ruku v ruce s BOHO stylem.
Tip: Flormar lak na nehty Full color

5. Pastelové barvy
Jemná víla, čistota, nežnost a obláčky ... Jak lépe vystihnout pastelové odstíny? Trendy už jsou docela dlouho a svoje pevné místo si na výslunní právoplatně drží. Pokud jste tedy minulé roky nakoupili zásoby jemných laků, tak nemusí skončit v koši, jejich využitelnost se prodlužuje, potvrzuje a znásobuje.
Tip: Flormar lak na nehty Jelly Look

6. Oranžová
Kdo by neměl v parném létě chuť na šťavnaté pomeranče s kapkou grepu?! Naprosto osvěžující kombinace citrusových barev je symbolem tohoto léta! Slaďte se se svým oblíbeným sladkým drinkem a budete královna večírku i vyprahlé kanceláře! Oranžová spolu s tmavě zelenou konečně dostává uznání a je jen na Vás po jakém odstínu sáhnete. Lososová, pomerančová, grepová nebo neonová?
Tip: Flormar lak na nehty Jelly Look

7. Modrá
Modrá sluší snad každému! Ale která modrá? Je to ta královská, nebeská, riflová, tyrkysová nebo námořnická? Jestli se Vám alespoň u jedné zvedl koutek, tak jste správně. Přidejte k tomu letní symbol nebo třpytky a Vaše ruce se přiblíží o kus blíž k moři, ke kterému se letos nejspíš nedostaneme.
Tip: Flormar lak na nehty nail enamel

8. Nude
Pleťová barva se taktéž v trendech drží už pěkně dlouho a my Vám rádi prozradíme proč! Sebeláska, sebepřijetí a zdravé sebevědomí jsou hodnoty, na které je čímdál více kladen důraz. Celé naše tělo je pokryto víceméně jednou barvou a použitím stejného odstínu poděkujeme našemu tělu za všechno, co dělá pro to, abychom byli živi a zdrávi. Přijměte se takoví, jací jste, milujte své tělo, pečujte o něj.
Tip: Flormar Lak na nehty CC

Pokud Vám barvy nestačí, můžete nehty ozvláštnit matným finišem, ombré technikou ve všech svých podobách a navíc můžete použít nějaká aktivistická slova, která chcete šířit do světa. Například VOTE, SMILE, FREEDOM, SELFLOVE a podobně podle Vašeho přesvědčení.

Nejprodávanější značky

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...