Natura Siberica sada pro intenzivní obnovu vlasů

435
Dostupnost: Skladem
Kód skladu: 640051

Sada pro intenzivní obnovu barvených, poškozených a suchých vlasů se skládá ze tří produktů:

Šampón pro barvené a poškozené vlasy disponuje svým složením, díky obsahu rozchodnice růžové posiluje ochrannou funkci vlasů, její antioxidanty obnovují a omlazují buňky a tím jim dodávají svěžest.V kombinaci s rozchodnicí bílý včelí vosk dodává Vašim vlasům přirozený lesk a sójový olej dahurica obsahuje velké množství cenných rostlinných bílkovin, které normalizují strukturu poškozených vlasů.

Kondicionér pro barvené a poškozené vlasy obsahuje kombinaci extraktů z růže a bílého včelího vosku, ty dodají Vašim vlasům přirozený lesk. Kondicionér obsahuje antioxidanty, které chrání vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy a zároveň je posilují.Součástí složení je rozchodnice, která obsahuje celou řadu antioxidantů, které obnovují a omlazují buňky a zároveň regenerují poškozené vlasy. 

Jedinečný přípravek Živé vitamíny pro vlasy je uložen do mikrogranulí pro dosažení okamžitých výsledků. Obsah tohoto produktu pro výživu vlasů je založen na extraktech severních bobulí, rostlin a vitamínů, jejichž funkcí je dokonalá hydratace, výživa pokožky a vlasů a také ochrana před vnějšími škodlivými vlivy. Výtažky z bobulí morušky severní a divoké ostružiny jsou bohaté na vitamín C a zlepšují elasticitu pokožky. Dále přípravek Živé vitamíny pro vlasy obsahuje Jerlín japonský, který stimuluje regenerační procesy, růži Dahurica bohatou na vitamíny B, E a keratin - obnovuje strukturu vlasů, extrakt z borůvky sibiřské se zase postará o přirozený lesk vlasů a krásně je rozzáří. 

 

- sada pro obnovu vlasů 

- obsahuje 3 produkty - šampón, kondicionér a Živé vitamíny pro vlasy

- všechny produkty obsahují přírodní složky, vitamíny,..

- intenzivní obnova poškozených vlasů

 

 

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Související produkty


Instagram Riano.cz
Načítám, prosím vydržte...