Jak podpořit růst řas a obočí

Řasy jako z reklamy, husté a dlouhé, ty jsou snem každé z nás. Jak jim pomoci v růstu a dodat jim sílu a zamezit jejich vypadání? 

Kvalitní sérum Vašim řasám pomůže díky obsaženým látkám pozitivně ovlivnit cyklus vývoje řas. Prodlouží fázi jejich růstu a následně zabrání jejich předčasnému vypadávání a právě i díky tomu vytváří efekt hustých řas. Řasy jsou však celkově vyživené a každá řasa může růst déle, tím pádem bude delší a tak díky výživě bude silnější a díky tomu “opticky větší”.

Incia sérum je díky svému přírodnímu složení vhodné i pro citlivé oční okolí, nebude jej dráždit. Sérum Incia je 100% přírodním způsobem, jak urychlit růst obočí a řas. Obsahuje směs přírodních ingrediencí, které podporují regeneraci a výživu řas i obočí, a zároveň aktivují jejich růst. Ricinový, arganový, sezamový a další oleje vyživují a oživují obočí a řasy a zabraňují jejich vypadávání. Přírodní rostlinné oleje, extrahované technologií lisování za studena, vyživují kořínky obočí a řas díky bohatému obsahu mastných kyselin, vitamínů a minerálů. Silné kořínky podporují růst řas a jejich objem. Mandlový, meruňkový a sezamový olej, všechny bohaté na antioxidační vlastnosti vitamínu E, pomáhají předcházet vypadávání řas a obočí tím, že chrání obočí a řasy před vnějšími vlivy. První výsledky jsou vidět už po pár týdnech používání, ale maximálních výsledků dosáhnete při pravidelném používání po dobu tří měsíců. Sérum můžete použít i jako přirozený styling pro vytvarování obočí.Péče o řasy a obočí:
Sérum aplikujeme vždy na čisté, odlíčené řasy a to stejné platí i u obočí, ideální je aplikovat jej večer, po odlíčení a očištění pleti. Ke správné péči o řasy odličování totiž rozhodně patří, snažte se řasy odlíčit jemně, nedrhněte je a zbytečně si je nepoškozujte a rozhodně nechoďte spát nalíčená.

Aplikace:
Sérum obsahuje kapátko, kterým můžete jednoduše dávkovat množství kapek na obočí či ke kořínkům řas a rozetřít jej. Pokud se však necítíte natolik zručeně, aplikujte kapku séra na čistý řasenkový kartáček (můžete zakoupit samostatný kartáček nebo použít (vyčištěný) kartáček od staré řasenky) a naneste s jeho pomocí na řasy, popřípadě obočí. Jako třetí možnost můžete použít tenký štěteček (např. štěteček na rty), na který naberete sérum a následně aplikujete na řasy a obočí. 

Řasám je vhodné dopřát výživu také “zevnitř”, tak jako když chceme mít krásné vlasy a nehty, potřebujeme jim pomoci nejen zvenku, ale také používáním doplňků stravy. Zde ale můžeme zabít “dvě mouchy jednou ranou”, jelikož řasy, obočí i vlasy potřebují stejné vitamíny a můžeme tak na vše používat např. IVY BEARS vitamíny :)Nejprodávanější značky

Načítám, prosím vydržte...