Doporučujeme

Incia přírodní opalovací krém SPF50+, 150ml

419

INCIA přírodní opalovací krém obsahuje přírodní minerální filtr s certifikací COSMOS a poskytuje tak vysokou ochranu před sluncem, UV zářením. Usnadňuje zdravé opalování a zároveň hluboce hydratuje pokožku svými vzácnými oleji lisovanými za studena.


Minerální filtr je nejbezpečnější, protože zůstává na povrchu pokožky a funguje tak, že odráží sluneční světlo. Chemické filtry pracují tak, že absorbují UV paprsky a přeměňují je v teplo, které se uvolňuje z pokožky. Může působit jako látka zvyšující penetraci tím, že pomáhá jiným chemikáliím k pronikání do pokožky. Právě tyto chemické filtry způsobují více volných radikálů než slunce.

Tamanu olej pomáhá chránit před UV paprsky a zároveň obnovuje dermální vzhled. Má velmi silné antioxidační vlastnosti, které pomáhají předcházet předčasnému stárnutí pokožky způsobenému UV paprsky. Má regenerační účinek na dermální vzhled.

Některé krémy obsahují methylisothiazolinon, paraben, fenoxyethanol a podobné přísady, které prodlužují trvanlivost. V průběhu času mohou tyto a podobné látky poškodit přirozené vrstvy kůžeí. V INCIA 100% přírodním opalovacím krému nejsou použity žádné syntetické přísady. Všechny mastné rostlinné oleje v receptuře jsou vyrobeny technologií lisování za studena a všechny éterické oleje destilací 100% přírodními prostředky. Obsažené oleje mají velmi silné antioxidační vlastnosti a pomáhají vyživovat pokožku, dodávají jí vitalitu a jas. Galactoarabinan a polysacharid zabraňujú transepidermální ztrátě vody a udržuje pokožku po dlouhou dobu vlhkou.

Testováno v BioArge Laboratories na mikrobiologickou bezpečnost přírodního opalovacího krému a  kompatibilitu s přirozenou strukturou pokožky.

 

- kompatibilní s flórou pokožky
- 100% přírodní a recyklovatelný potravinářský obal
- neznečišťuje podzemní vody
- neobsahuje sírany, fosfáty, amoniak, chlor, SLS, SLES, parabeny, chemické pěnící činidla
- žádné syntetické konzervační látky!
- žádná syntetická barviva!
- žádné umělé parfémy!

Složení: Shea butter, Cocoa butter, Tamanu oil, Sesame oil, Galactoarabinan, 100% natural, COSMOS-certified mineral filter
100%
Hodnotili 2 zákazníci
Ohodnotit tento produkt

fajn!

- není chemický, přírodní, dobrý krém, ocenila bych i větší balení....

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Související produkty


Doporučujeme

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...