Fashion trendy v úpravě nehtů 2021

Rok 2021 začal zajímavými barevnými trendy. Ve světě designu a módy dominují dvě barvy a to šedá a žlutá. Tato nevšední promyšlená kombinace má zajisté své kouzlo. Posuďte sami. Tento rok je každopádně také symbolem minimalismu. :)

Trendem se stává jednoduchá, čistá úprava nehtů, zemité barvy, ale v originálním provedení. A jaro je ideálním obdobím na zkoušení nových trendů! Nechte se námi inspirovat :)


Flormar Full Color lak

 

 

Tělové odstíny - nesmrtelné trendy nude

Barvy odstínu pokožky v kombinaci s bordó a hnědou jsou letošním hitem nejen v manikúře, ale celkově v beauty světě. Pokud chcete do své manikúry vnést trochu kreativity, aplikujte barvy laků odstín po odstínu v postupné škále od nejsvětlejšího po nejtmavší. Dokonalou škálu barev najdete u laků Flormar - Full Color a Jelly Look.

 

Flormar Full Color lak                Flormar Jelly Look lak

 

 

V jednoduchosti je krása - japonská manikúra

Jste zastánkyní jemného looku? Tento rok bude Vás! Hitem se stává přírodní vzhled. Aktuálně dominují zdravé nehty a jejich přirozený vzhled. Aby vaše nehty, ale i ruce, vypadaly bezchybně, aplikujte Bodipure keratinové rukavice, které zregenerují celé ruce, i kůžičku v okolí nehtů a zároveň posilují nehty. Pokud Vaše nehty trpí lámavostí nebo pomalým růstem, máme v nabídce také Flormar výživy na nehty, které Vám s problémy pomohou. Upravené, vyživené nehty jsou základem pro všechny následující manikúrní trendy.

 

Flormar Quick Dry lak     Flormar výživa na nehty ACTIVE TOTAL REPAIR       Flormar výživa na nehty MAX GROWTH

 

 

Estetické třpytky

I třpytky mohou vypadat decentně a esteticky! Pokud zvolíme decentní aplikaci, například mramorování, nebo naneseme třpytivý lak jen na vybrané nehty nebo na jejich části - výsledek bude elegantní a svěží. Důležité je vybrat si lak s jemnými třpytkami a moc jej nevrstvit. Aby celkový vzhled nehtů vypadal vkusně, kombinujte třpytivé laky na nehty s neutrálními a základními barvami, které tak podtrhnou třpytivý look. Zkuste také použít matné laky nebo matný top coat vrchní lak, které tak vytvoří zajímavý kontrast.

 

Flormar Pearly lak    Flormar Glitter lak

 

 

Odstíny západu slunce

Pastelové barvy připomínající západ slunce - jednoduše romantika v teplých tónech růžové, červené a oranžové s příměsí fialové. Všechny uvedené barvy můžete také libovolně kombinovat, jelikož se svou tonalitou k sobě hodí a zároveň jsou výrazné a “živé”, takže žádná “fádní manikúra” zde nehrozí! S touto barevností jdou ruku v ruce i zajímavé designy, ale stále se drží v duchu minimalismu.

 

Flormar Full Color lak                Flormar Jelly Look lak

 

 

Pastelové a jemně neonkové odstíny

Tyto odstíny laků na nehty jsou vždy skvělou volbou. Tento rok bude dominovat technika ombré, které vytváří přechody mezi jednotlivými barvami. Efektu docílíte nanesením laku na skleněnou podložku a použitím, například make-up houbičky, nanesete na nehty. Nezapomeňte před nanášením aplikovat speciální ochranný lak na nehty Barrier - nanesete jej na kůžičku okolo nehtů, snadno jej po nalakování sundáte dolů a výsledek bude bezchybný.

 

Flormar Jelly Look lak               Flormar Full Color lak      

 

Zelené odstíny 

Konkrétně tmavě zelená a tmavší khaki. Provedení je zcela na Vás! Pokud se v těchto barvách necítíte, zkuste je aplikovat na nude podklady jako čárky nebo jiné jemné prvky. A možná si Vás také časem získají :)

 

 Flormar Jelly Look lak          Flormar lak na nehty

 

Černá klasika a jemné dekory - grafické prvky

Stejně jako u všech nehtových evergreenů hraje hlavní roli způsob aplikace. Letošním hitem s černou jsou grafické detaily jako křížené čárky nebo jiné “hry” s černými plochami a geometrií.

Flormar Jelly Look lak     Flormar Matte lak

 

Osobitost - texty a loga

Řekněte světu svou manikúrou, co si myslíte, co máte rádi a nebo kým jste! Záplava kaligrafie a osobitého rukopisu je zajímavým grafickým prvkem, který upoutá pozornost na Vaše ruce. Tento trend přináší nail artistka Gina Edwards. Jak na tuto komplikovanější úpravu?
Doporučujeme použít tenoučký štěteček s kterým se Vám v kombinaci laků Full Color, Jelly Look podaří vykouzlit dokonalé obrazce. Například značku Nike nebo Chanel určitě zvládnete!


Flormar Jelly Look lak     Flormar Matte lak     Flormar Essential lak


Pokud chcete opravdu udržet krok s aktuálními trendy, sledujte světové módní ikony jako například Chiara Ferragni, která je milovnicí úpravy nehtů a občas zapojí i svého manžela. Krásně trendy nehtové úpravy najdete i u Kylie Jenner - najdete u ní nejen extravagantní nehty, ale i decentnější manikúru. Samozřejmě nezapomínejte, že i když jsou zde určité trendy, je zcela na Vás, jaké nehty budeme ve výsledku mít :) 

Foto IG: flormar_czsk, drybylondon, jessicawashick, betina_goldstein, nailartbyqueenie, ellielouisenails, honestlybecca.com, nailpolishrain, chiaraferragni, fedez, kyliejenner

Nejprodávanější značky

Instagram Riano.cz
Načítám, prosím vydržte...