Bielenda hydratační denní krém s vitamínem C a Neuro Glycol,SPF20, 50ml

219

Denní hydratační krém obsahuje Neuro Glycolic sérum s vitamínem C, které účinně zlepšujú kvalitu a stav pleti. Obsahuje 0,5% kyseliny glykolové a 100% stabilní vitamín C, tím zajišťuje dvojitou, pokročilou exfoliaci; v důsledku toho je pokožka hluboce revitalizována a obnovena, vrásky jsou vyhlazeny a tón pleti sjednocen. Velkolepé účinky obnovy pokožky jsou zaručeny inteligentními aktivními složkami s prokázanou účinností a přesností, které pronikají hluboko do pokožky a postupně uvolňují jejich sílu a působí po dlouhou dobu po aplikaci.

100% stabilní vitamín C  je jedním z nejsilnějších antioxidantů. Stimuluje tvorbu kolagenu, zpomaluje procesy stárnutí, chrání DNA, posiluje a regeneruje pokožku. Účinně vyrovnává tón pleti, snižuje poruchy pigmentace a optimálně zvlhčuje.

0,5% kyselina glykolová zlepšuje stav pokožky v každém věku. Stimuluje procesy opravy pokožky, vyhlazuje pokožku a vyrovnává její tón. Zvyšuje tvorbu kolagenu, snižuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí pokožky.

Neuropeptid je moderní, nová generace peptidů, považovaná za jednu z nejlepších složek proti vráskám, protože inhibuje kontrakce obličejových svalů odpovědných za tvorbu vrásek. Účinně zabraňuje tvorbě nových vrásek a vyhlazuje stávající.

 

POUŽITÍ: Každé ráno vmasírujte krém do pokožky obličeje. Vyhněte se oblasti očí. Krém poskytuje perfektní základ pro líčení.

 

Doporučujeme také noční krém, sérum a čisticí emulzi z řady Neuro Glycol + Vit C.

100%
Hodnotili 3 zákazníci
Ohodnotit tento produkt

Tento krém používám denně, kombinuji i s jinými Bilenda produkty, zajímavá značka se opravdu dobrými produkty za dobrou cenu

má vitamin C, SPF faktor, příjemný

Jeden z nejlepší krémů, co jsem měla, dobře se vstřebává, dělá to, co slibuje

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Související produkty


Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...